Scheidsrechters indelen

Seizoen
Periode
test
Martijn
Lonneke
Lonneke
Gerrit
Zaalwacht
D1 V4
D1 V6
Maike
Diede
Janneke
Lotte
Laura
Julia
Hanneke
Carmen
Maartje
Jorie
Jolanda
Lynn
Linda
Ellis
Elske
Nadia
Florien
Lisanne
Maaike
Lise
Laura
Nienke
Joske
Laura
Welmoed
Simone
Iverne
Susan
Lotte
Margot
Suzanne
Miranda
Nicole
Lieke
Gerrit
H1 V6
Sjoerd
H2 V4
H2 V6
Rob
Gerco
David
Paul
Bram
Ferry
Geert
Brian
Tinus
Jelle
Richard
Bram
Guido
Willem
Michel
Bart
Gert
Theo
Jean
Johan
Jeugd
nvt
D1
D1
D1
D2
D2
D3
D3
D3
D4
D4
D4
D5
D5
D5
D6
D6
D6
D7
D7
D7
D8
D8
D8
D9
D9
D9
D10
D10
D10
D10
D11
D11
D11
D12
D12
D12
H1
H1
H1
H2
H2
H3
H3
H3
H4
H4
H4
H5
H5
H5
H6
H6
H6
H7
H8
H8
H8
H9
H9
H9
H9
V4
V6
V6
V4
N3
V4
V6
V6
V6
V6
V6
V6
R1
V4
V4
V4
V6
V6
V6
V4
V6
V6
V6
V4
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
RS
V6
V4
V4
V6
V4
RS
V6
V4
V4
V4
RS
RS
V6
RS
V4
V6
V6
V4
V6
V6
V4
V4
V4
V6
0x
1x
0x
1x
0x
0x
7x
5x
2x
4x
3x
5x
4x
6x
6x
5x
6x
4x
5x
4x
5x
4x
4x
4x
6x
5x
4x
4x
4x
4x
4x
4x
4x
2x
3x
1x
4x
3x
4x
2x
4x
4x
0x
3x
7x
5x
4x
7x
0x
5x
6x
6x
6x
1x
0x
4x
0x
6x
3x
4x
6x
5x
5x
4x
6x
5x
5x
woensdag, 13 maart 2019
19:30
D2
Pegasus D2 - LIVO D2
DPD
Prom.klasse (Dames)
donderdag, 14 maart 2019 (uit: D12,D9,H8,H5,D8)
19:30
D5
Pegasus D5 - D.V.O.L. D1
D2M
2e klasse (Dames)
 
19:30
H4
Pegasus H4 - Boemerang Komeet H1
H1G
1e klasse (Heren)
 
19:30
H7
Pegasus H7 - Boemerang Komeet H2
H2I
2e klasse (Heren)
 
19:30
D10
Pegasus D10 - Tweestroom D3
D3N
3e klasse (Dames)
 
21:30
D6
Pegasus D6 - Voreo Peter Peters TSR D1
D2N
2e klasse (Dames)
 
21:30
D11
Pegasus D11 - VoCASA D12
D4O
4e klasse (Dames)
 
21:30
H6
Pegasus H6 - Voreo H1
H1G
1e klasse (Heren)
 
21:30
D7
Pegasus D7 - Tweestroom D1
D2M
2e klasse (Dames)
 
donderdag, 21 maart 2019 (uit: D6,D10,H6,H4,D7,H7)
19:30
H8
Pegasus H8 - Hexagon H1
H2I
2e klasse (Heren)
 
19:30
JA1
Pegasus JA1 - TiVoC JA1
JA1C2
1e klasse (Jongens A)
 
19:30
D12
Pegasus D12 - Ikaros D4
D4M
4e klasse (Dames)
 
21:30
H9
Pegasus H9 - Trivos H4
H3G
3e klasse (Heren)
 
21:30
D9
Pegasus D9 - Hexagon D2
D3O
3e klasse (Dames)
 
21:30
D8
Pegasus D8 - Volamie D1
D3N
3e klasse (Dames)
 
zaterdag, 23 maart 2019 (uit: D11,D4,D2)
12:15
MA1
Pegasus MA1 - Klarenbeek MA1
MAHB2
Hoofdklasse (Meisjes A)
 
12:15
MB2
Pegasus MB2 - Trivos MB3
MB2L2
2e klasse (Meisjes B)
 
14:15
MC3
Pegasus MC3 - TiVoC MC2
MC3I2
3e klasse (Meisjes C)
 
14:15
D1
Pegasus D1 - KapMakelaardij/SSS D1
2BD
2e divisie (Dames)
14:15
JA1
Pegasus JA1 - Gemini JA1
JA1C2
1e klasse (Jongens A)
 
16:15
H3
Pegasus H3 - TweeVV H1
HPD
Prom.klasse (Heren)
16:15
H1
Pegasus H1 - Apollo 8 H1
2BH
2e divisie (Heren)
16:15
MB1
Pegasus MB1 - Ikaros MB1
MB1D2
1e klasse (Meisjes B)
 
18:30
D3
Pegasus D3 - Kidang D2
D1G
1e klasse (Dames)
 
18:30
H5
Pegasus H5 - Olympia H1
H1H
1e klasse (Heren)
 
18:30
H2
Pegasus H2 - SSS H4
3BH
3e divisie (Heren)
woensdag, 27 maart 2019
19:30
H2
Pegasus H2 - Dros-Alterno H2
3BH
3e divisie (Heren)
zaterdag, 30 maart 2019 (uit: D10,D2,H6,D11)
12:15
MA1
Pegasus MA1 - Trivos MA1
MAHB2
Hoofdklasse (Meisjes A)
 
12:15
MC2
Pegasus MC2 - Trivos MC2
MC2N2
2e klasse (Meisjes C)
 
12:15
MC1
Pegasus MC1 - VoCASA MC2
MC2M2
2e klasse (Meisjes C)
 
14:00
MB2
Pegasus MB2 - Atalante MB1
MB2L2
2e klasse (Meisjes B)
 
14:00
MA2
Pegasus MA2 - Switch'87 MA1
MA2F2
2e klasse (Meisjes A)
 
14:00
MC3
Pegasus MC3 - Xanthos MC1
MC3I2
3e klasse (Meisjes C)
 
donderdag, 4 april 2019 (uit: D8,H8,D9)
19:30
D7
Pegasus D7 - Heyendaal D7
D2M
2e klasse (Dames)
 
19:30
H7
Pegasus H7 - Voreo Peter Peters TSR H2
H2I
2e klasse (Heren)
 
19:30
D6
Pegasus D6 - Heyendaal D8
D2N
2e klasse (Dames)
 
19:30
D4
Pegasus D4 - VoCASA D5
D1G
1e klasse (Dames)
 
21:30
D11
Pegasus D11 - AETOS D11
D4O
4e klasse (Dames)
 
21:30
H6
Pegasus H6 - Ikaros H1
H1G
1e klasse (Heren)
 
21:30
H4
Pegasus H4 - Voreo H1
H1G
1e klasse (Heren)
 
21:30
D10
Pegasus D10 - Ikaros D3
D3N
3e klasse (Dames)
 
zaterdag, 13 april 2019 (uit: MA2,MC3)
12:15
MC1
Pegasus MC1 - Trivos MC3
MC2M2
2e klasse (Meisjes C)
 
12:15
MB1
Pegasus MB1 - Trivos MB1
MB1D2
1e klasse (Meisjes B)
 
12:15
MA1
Pegasus MA1 - Set Up '69 MA1
MAHB2
Hoofdklasse (Meisjes A)
 
14:15
JA1
Pegasus JA1 - Lienden JA1
JA1C2
1e klasse (Jongens A)
 
14:15
MB2
Pegasus MB2 - Boemerang Komeet MB1
MB2L2
2e klasse (Meisjes B)
 
14:15
D1
Pegasus D1 - VoCASA D2
2BD
2e divisie (Dames)
16:15
H1
Pegasus H1 - Heyendaal H1
2BH
2e divisie (Heren)
16:15
D3
Pegasus D3 - Atalante D1
D1G
1e klasse (Dames)
 
16:15
H3
Pegasus H3 - DVV H1
HPD
Prom.klasse (Heren)
18:30
H2
Pegasus H2 - VoCASA H3
3BH
3e divisie (Heren)
18:30
H5
Pegasus H5 - Woudenberg H2
H1H
1e klasse (Heren)
 
18:30
D2
Pegasus D2 - WaHo D2
DPD
Prom.klasse (Dames)