Scheidsrechters indelen

Seizoen
Periode
scheidsrechters
Maike
Mirte
Shannon
Vera
Mannick
Bayan
Veerle
Thirza
Sanne
Klaartje
Cathelijne
Roos
Fieke
Jellina
Marijntje
Lotte
Ruth
Anke
Sarie
Tess
Ires
Sarah
Laura
Linda
Marianne
Laura
Fenna
Reninka
Tristia
Marthe
Mira
Marielle
Lonneke
Melissa
Bente
Susan
Suzanne
Minet
Iris
Fleur
Vera
Emma
Kim
Lisa
Fabian
Juul
Wouter
Cees
Ben
Sjoerd
Arjan
Paul
Gerco
Erik
Peter
Joris
Richard
Joeri
Nick
Bart
Ferrie
Willem
Julien
Jaap
Roel
Lesly
Roan
Jean
Theo
Thijs
Ruben
Thur
Janne
aanvoerder
aanvoerder
aanvoerder
D1
D1
D1
D2
D2
D2
D2
D3
D3
D3
D4
D4
D4
D5
D5
D5
D5
D6
D6
D7
D7
D7
D7
D8
D9
D9
D9
D10
D11
D11
D11
D11
D12
D12
D12
D13
D13
D13
D14
D14
D14
D15
D15
D15
H1
H1
H1
H2
H2
H2
H2
H3
H3
H4
H5
H5
H5
H6
H6
H6
H6
H7
H7
H8
H8
H8
H9
H9
H9
H10
H10
H10
MA1
MB1
MB2
MB3
V6
V4
V4
R2
V4
R2
V4
V4
V4
V4
V6
V4
V6
V4
V4
R2
V4
V6
V4
V6
V4
V4
V6
V6
V4
V6
V4
V4
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
V6
R1
V4
V4
R2
V4
R2
R2
V4
R2
V4
V4
V6
V4
V4
V6
V4
V4
V4
R2
V6
V6
V6
V6
V4
V4
V6
V6
V6
V6
RJ
RJ
RJ
0x
2x
2x
2x
1x
3x
2x
2x
1x
1x
2x
1x
2x
1x
1x
2x
2x
2x
3x
3x
2x
2x
1x
1x
4x
2x
1x
3x
8x
2x
1x
2x
1x
1x
3x
2x
3x
2x
2x
2x
2x
2x
2x
2x
2x
4x
3x
1x
0x
3x
2x
1x
3x
0x
2x
2x
2x
3x
1x
2x
1x
2x
1x
3x
3x
2x
1x
2x
1x
1x
2x
2x
2x
4x
0x
0x
0x
zaterdag, 3 december 2022 (uit: H3,MB2,MA1,D2,D1,D7,H2)
12:15
MC3
Pegasus MC3 - Tweestroom MC1
MC2N1
2e klasse (Meisjes C)
 
donderdag, 8 december 2022 (uit: D10,D4,H8,D8,D15,D9,H3,H5,H7)
19:30
D11
Pegasus D11 - Boemerang Komeet D2
D3Q
3e klasse (Dames)
 
19:30
D13
Pegasus D13 - Trivos D8
D3R
3e klasse (Dames)
 
19:30
D6-D3
Pegasus D6 - Pegasus D3
D1N
1e klasse (Dames)
 
21:30
H10
Pegasus H10 - Switch'87 H3
H3F
3e klasse (Heren)
 
21:30
H6
Pegasus H6 - Boemerang Komeet H1
H1H
1e klasse (Heren)
 
21:30
H9
Pegasus H9 - Switch'87 H2
H3F
3e klasse (Heren)
 
zaterdag, 10 december 2022 (uit: D2,H4,H2,D1,H1)
12:15
MC2
Pegasus MC2 - Trivos MC3
MC2M1
2e klasse (Meisjes C)
 
12:15
VoCASA JC1
Pegasus/VoCASA JC1 - Tousala JC1
JC2D1
2e klasse (Jongens C)
 
12:15
MC4
Pegasus MC4 - Ikaros MC2
MC2M1
2e klasse (Meisjes C)
 
12:15
MB2
Pegasus MB2 - Trivos MB3
MB2M1
2e klasse (Meisjes B)
 
14:15
MB1
Pegasus MB1 - Kidang MB2
MB2M1
2e klasse (Meisjes B)
 
14:15
MC3
Pegasus MC3 - Trivos MC2
MC2N1
2e klasse (Meisjes C)
 
14:15
MB3
Pegasus MB3 - Atalante MB1
MB3H1
3e klasse (Meisjes B)
 
14:15
MC1
Pegasus MC1 - AETOS MC1
MC1F1
1e klasse (Meisjes C)
 
dinsdag, 13 december 2022
20:00
D5
Pegasus D5 - Woudenberg D2
D1M
1e klasse (Dames)
 
 
donderdag, 15 december 2022 (uit: H8)
19:30
D13
Pegasus D13 - Switch'87 D3
D3R
3e klasse (Dames)
 
19:30
D7
Pegasus D7 - Gemini D6
D2N
2e klasse (Dames)
 
 
19:30
D15-D14
Pegasus D15 - Pegasus D14
D4J
4e klasse (Dames)
 
19:30
D9
Pegasus D9 - Isala '77 D2
D2O
2e klasse (Dames)
 
 
21:30
H9-H10
Pegasus H9 - Pegasus H10
H3F
3e klasse (Heren)
 
21:30
D10
Pegasus D10 - Tweestroom D4
D3R
3e klasse (Dames)
 
21:30
H7
Pegasus H7 - Kidang H2
H2J
2e klasse (Heren)
 
21:30
D8
Pegasus D8 - Tweestroom D2
D2P
2e klasse (Dames)
 
zaterdag, 17 december 2022 (uit: MC4,MB3,MB2,D6,MA1)
12:15
D3
Pegasus D3 - Weekenders D1
D1N
1e klasse (Dames)
 
14:15
D5
Pegasus D5 - TiVoC D1
D1M
1e klasse (Dames)
 
14:15
H2
Pegasus H2 - Voorwaarts H1
3BH
3e divisie (Heren)
16:15
D2
Pegasus D2 - Gemini D2
DPD
Prom.klasse (Dames)
16:15
D4
Pegasus D4 - D.V.O.L. D1
D1O
1e klasse (Dames)
 
16:15
H1
Pegasus H1 - Voorsterslag/VC Zwolle H1
1AH
1e divisie (Heren)
18:45
H3
Pegasus H3 - Xanthos H1
HPD
Prom.klasse (Heren)
18:45
D1
Pegasus D1 - VC Zwolle D2
1AD
1e divisie (Dames)
18:45
H4
Pegasus H4 - Excelsior H1
HPD
Prom.klasse (Heren)
donderdag, 12 januari 2023 (uit: D15,D9,D8,D2,H5,D3,D10,H7)
19:30
D11
Pegasus D11 - Weekenders D3
D3Q
3e klasse (Dames)
 
 
19:30
D12
Pegasus D12 - Heyendaal D10
D3Q
3e klasse (Dames)
 
 
19:30
D6
Pegasus D6 - Ikaros D1
D1N
1e klasse (Dames)
 
 
19:30
H6
Pegasus H6 - Weekenders H1
H1H
1e klasse (Heren)
 
 
21:30
H10
Pegasus H10 - Switch'87 H2
H3F
3e klasse (Heren)
 
 
21:30
D14
Pegasus D14 - VoCASA D12
D4J
4e klasse (Dames)
 
 
21:30
D13
Pegasus D13 - D.V.O.L. D3
D3R
3e klasse (Dames)
 
 
donderdag, 19 januari 2023 (uit: D12,D6,D14,H6)
19:30
H5
Pegasus H5 - Trivos H2
H1H
1e klasse (Heren)
 
 
19:30
D10
Pegasus D10 - Kidang D7
D3R
3e klasse (Dames)
 
 
19:30
D8
Pegasus D8 - Kidang D5
D2P
2e klasse (Dames)
 
 
19:30
H7
Pegasus H7 - Trivos H3
H2J
2e klasse (Heren)
 
 
21:30
D7
Pegasus D7 - Invicta D3
D2N
2e klasse (Dames)
 
 
21:30
H10
Pegasus H10 - Trivos H5
H3F
3e klasse (Heren)
 
 
21:30
D9
Pegasus D9 - Trivos D5
D2O
2e klasse (Dames)
 
 
21:30
H9
Pegasus H9 - Heyendaal H5
H3F
3e klasse (Heren)
 
 
zaterdag, 21 januari 2023 (uit: D11)
12:15
D3
Pegasus D3 - Heyendaal D5
D1N
1e klasse (Dames)
 
 
14:15
D5
Pegasus D5 - SSS D4
D1M
1e klasse (Dames)
 
 
14:15
H2
Pegasus H2 - Trivos H1
3BH
3e divisie (Heren)
16:15
D2
Pegasus D2 - Nuovo D1
DPD
Prom.klasse (Dames)
16:15
H1
Pegasus H1 - Autoschade Van der Werf/SSS H2
1AH
1e divisie (Heren)
16:15
D4
Pegasus D4 - Heyendaal D4
D1O
1e klasse (Dames)
 
 
18:45
H3
Pegasus H3 - WaHo H1
HPD
Prom.klasse (Heren)
 
18:45
D1
Pegasus D1 - Halley D1
1AD
1e divisie (Dames)
donderdag, 26 januari 2023 (uit: D10,D9,H10,H7,D8,H5)
19:30
D14
Pegasus D14 - Heyendaal D13
D4J
4e klasse (Dames)
 
 
19:30
D12
Pegasus D12 - Touché D1
D3Q
3e klasse (Dames)
 
 
19:30
H6
Pegasus H6 - Xanthos H2
H1H
1e klasse (Heren)
 
 
21:30
D6
Pegasus D6 - Switch'87 D2
D1N
1e klasse (Dames)
 
 
21:30
H8-H9
Pegasus H8 - Pegasus H9
H3F
3e klasse (Heren)
 
 
zaterdag, 28 januari 2023 (uit: D5,H1,D1)
14:15
D2
Pegasus D2 - TweeVV D2
DPD
Prom.klasse (Dames)
donderdag, 2 februari 2023 (uit: D13,D3,D14,H7,H6,H2,D9)
19:30
D12-D11
Pegasus D12 - Pegasus D11
D3Q
3e klasse (Dames)
 
 
19:30
D7
Pegasus D7 - TweeVV D4
D2N
2e klasse (Dames)
 
 
19:30
D6
Pegasus D6 - Weekenders D1
D1N
1e klasse (Dames)
 
 
19:30
D8
Pegasus D8 - Volamie D1
D2P
2e klasse (Dames)
 
 
21:30
H5
Pegasus H5 - Gemini H3
H1H
1e klasse (Heren)
 
 
21:30
H10
Pegasus H10 - Heyendaal H5
H3F
3e klasse (Heren)
 
 
21:30
H9-H8
Pegasus H9 - Pegasus H8
H3F
3e klasse (Heren)
 
 
21:30
D10
Pegasus D10 - Trivos D8
D3R
3e klasse (Dames)
 
 
zaterdag, 4 februari 2023 (uit: H3,D2,H1,D4,D1)
18:45
H4
Pegasus H4 - TweeVV H2
HPD
Prom.klasse (Heren)
donderdag, 9 februari 2023 (uit: D8,D6)
19:30
D15
Pegasus D15 - Atalante D2
D4J
4e klasse (Dames)
 
 
19:30
H6
Pegasus H6 - Gemini H3
H1H
1e klasse (Heren)
 
 
19:30
D11
Pegasus D11 - Touché D1
D3Q
3e klasse (Dames)
 
 
19:30
D9
Pegasus D9 - Ikaros D3
D2O
2e klasse (Dames)
 
 
21:30
H8-H10
Pegasus H8 - Pegasus H10
H3F
3e klasse (Heren)
 
 
21:30
H5
Pegasus H5 - DVV H1
H1H
1e klasse (Heren)
 
 
21:30
H7
Pegasus H7 - Hexagon H1
H2J
2e klasse (Heren)
 
 
21:30
D13
Pegasus D13 - Switch'87 D3
D3R
3e klasse (Dames)
 
 
zaterdag, 11 februari 2023 (uit: D7)
12:15
D3
Pegasus D3 - Ikaros D2
D1N
1e klasse (Dames)
 
 
14:15
H2
Pegasus H2 - Blauw Wit H1
3BH
3e divisie (Heren)
14:15
D5
Pegasus D5 - AETOS D2
D1M
1e klasse (Dames)
 
 
16:15
H1
Pegasus H1 - Sudosa-Desto H2
1AH
1e divisie (Heren)
16:15
D2
Pegasus D2 - AETOS D1
DPD
Prom.klasse (Dames)
18:45
H3-H4
Pegasus H3 - Pegasus H4
HPD
Prom.klasse (Heren)
18:45
D1
Pegasus D1 - Sudosa-Desto D3
1AD
1e divisie (Dames)
donderdag, 16 februari 2023 (uit: D3,D2)
19:30
D10-D13
Pegasus D10 - Pegasus D13
D3R
3e klasse (Dames)
 
 
19:30
H6-H5
Pegasus H6 - Pegasus H5
H1H
1e klasse (Heren)
 
 
19:30
D14-D15
Pegasus D14 - Pegasus D15
D4J
4e klasse (Dames)
 
 
19:30
H10-H9
Pegasus H10 - Pegasus H9
H3F
3e klasse (Heren)